Privatumo politika

Privatumo politika

Mes gerbiame savo intermeto lankytojų svetainės teisę į privatumą ir mums svarbu, kad jaustumėtės užtikrinti dėl savo asmens duomenų saugumo. Mes laikomės Europos Sąjungos bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR) nuostatų.

UAB “BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC” (toliau- Bendrovė) yra jūsų duomenų šioje interneto svetainėje www.lilandor.lt  (toliau – interneto svetainė) valdytojas. Norėdami išsamesnės informacijos apie duomenų valdytoją, prašome paspausti šią nuorodą

https://www.berlin-chemie.lt/lt-lt/Apie-mus.

Jūs galite susisiekti su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu šiais kontaktais: “A. Menarini Research & amp; Business Service”, GmbH, Datenschutzbeauftragter, Glienicker Weg 125, 12489 Berlynas, arba išsiųsti laišką el. p. dpo.lithuania@berlin-chemie.com

Mes labai atsakingai žiūrime į Jūsų duomenų apsaugą. Asmens duomenys tai yra informacija, susijusi su identifikuotu (atpažintu) arba identifikuojamu (atpažįstamu) fiziniu asmeniu. Pavyzdžiui: vardas, adresas ar elektroninio pašto adresas. Jūsų apsilankymo  mūsų interneto svetainėje metu, mes renkame Jūsų asmens duomenis vadovaudamiesi galiojančiomis duomenų apsaugos nuostatomis. Be sutikimo šie duomenys nėra viešinami ar perduodami tretiesiems asmenims.

Jūsų duomenis saugome,tiek kiek tai būtina Bendrovės interneto svetainės ir susijusių paslaugų veikimui ar tiek, kiek mus įpareigoja  teisės aktai.

Šia duomenų privatumo politika norime Jus informuoti apie tai, kokius duomenis renkame Jūsų apsilankymo šioje interneto svetainėje metu ir kaip mes juos naudojame.

Šis internetinis pranešimas nėra skirtas vaikams iki 16 metų.

Interneto svetainės lankymo metu tvarkomi duomenys

Kai Bendrovės interneto svetainė naudojama tik informacijos tikslais, t. y. kai Jūs neužsiregistruojate ar kitaip mums nesuteikiate savo informacijos,  tvarkome tik tuos asmeninius duomenis, kuriuos Jūsų naršyklė perduoda mūsų serveriui.

Naršant mūsų svetainėje yra renkami žemiau išvardinti duomenys, nes jie yra techniškai reikalingi, kad šis internetinis puslapis Jums būtų prieinamas, taip pat, kad galėtume  užtikrinti interneto svetainės veikimo stabilumą ir saugumą (teisinis šio reguliavimo pagrindas yra BDAR 6 (1) f straipsnis)

IP adresas

Apsilankymo duomenys ir laikas

Laiko zonos skirtumas nuo Grinvičo laiko (GMT)

Užklausos turinys (konkreti svetainė)

Prieigos statusas / HTTP statuso kodas

Kiekvienu atveju perduodamų duomenų kiekis

Interneto svetainė, iš kurios buvo atlikta užklausa

Interneto naršyklė

Operacinė sistema ir jos sąsajos

Kalba ir naršyklės versija
  

Duomenų saugojimo laikotarpis yra 7 dienos, po kurių jie automatiškai sunaikinami.

Slapukų naudojimas

Remdamiesi BDAR 6 (1) f straipsniu, Bendrovės interneto svetainėje naudojame slapukus, kad galėtume ją optimizuoti. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos automatiškai sukuria jūsų interneto naršyklė ir kurie yra išsaugomi Jūsų prietaise (pvz: nešiojamajame ar planšetiniame kompiuteryje, išmaniajame telefone), kai jūs apsilankote Bendrovės interneto svetainėje. Informacija, susieta su konkrečiais naudojamu prietaisu, saugoma slapuko faile. Tai nereiškia, kad mes galime Jus tiesiogiai identifikuoti. Slapukai yra reikalingi, kad naudojimąsi mūsų paslaugomis galėtume padaryti patogesniu ir įdomesniu. Mes naudojame sesijos slapukus, kad, pavyzdžiui, galėtume nustatyti, jog Jūs jau lankėtės ten tikruose Bendrovės interneto svetainių puslapiuose. Tokie slapukai pašalinami automatiškai, kai Jūs paliekate mūsų interneto svetainę.

Vartotojų patogumui mes taip pat naudojame laikinus slapukus, kurie yra saugomi Jūsų prietaise apibrėžtą laikotarpį, jei Jūs pakartotinai apsilankote mūsų interneto svetainėje norėdami pasinaudoti mūsų paslaugomis. Slapukai padeda nustatyti, kad Jūs jau lankėtės mūsų interneto svetainėje, kokius puslapius lankėte ir kokius nustatymus pasirinkote, ir Jūs nebeturite atlikti šių veiksmų pakartotinai.

Mes taip pat naudojame slapukus, kad galėtume gauti interneto svetainės lankomumo statistinius duomenis bei atlikti jų analizę ir taip optimizuoti savo paslaugų teikimą bei pateikti specialiai Jums pritaikytą informaciją. Šie slapukai mums padeda atpažinti vartotojus, kurie ne vieną kartą lankosi  Bendrovės interneto svetainėje. Šie slapukai automatiškai pašalinami po apibrėžto laikotarpio.

Dauguma interneto naršyklių priima slapukus automatiškai. Jūs galite sureguliuoti savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad jokie slapukai nebūtų išsaugomi Jūsų prietaise arba kad pasirodytų pranešimas kiekvieną kartą, kai yra nustatomas naujas slapukas. Tačiau slapukų išjungimas gali sumažinti Jūsų galimybes naudotis interneto svetaine ir trukdyti naudotis visomis interneto svetainėmis funkcijomis bei paslaugomis.

Duomenų tvarkymas kontakto metu

Naudodami interneto svetainėje esančią kontaktinę formą galite užduoti klausimus apie mūsų produktus ir paslaugas, nurodydami savo vardą, pavardę, kreipinį, mokslinį laipsnį, el. Pašto adresą, pareigas, įstaigą, gatvę, pašto kodą, miestą, šalį, telefono ir fakso numerį. Kontaktinės formos naudojimas yra savanoriškas. Kai su mumis susisiekiate el. paštu, išsaugome informaciją, kurią Jūs pateikėte (pavyzdžiui: Jūsų el. pašto adresą, galimai Jūsų vardą ir telefono numerį), kad galėtume atsakyti į Jūsų klausimą.

Kad galėtume su Jumis susisiekti Jūsų pateiktą informaciją išsaugome (tai reglamentuojama BDAR 6 (1) f straipsnyje).

Jei suteikiate mums informaciją apie mūsų vaistų ar medicinos priemonių galimas nepageidaujamas reakcijas, įstatymas mus įpareigoja tvarkyti ir saugoti šią informaciją (tai reglamentuojama BDAR 9 (2) ir straipsnyje).

Mes pašaliname minėtą informaciją, gautą nurodytais atvejais, kai toks saugojimas yra nebereikalingas, arba apribojame jos tvarkymą pagal įstatyme numatytus įsipareigojimus.

Registracija mūsų interneto svetainėje

Dalis mūsų interneto svetainėje pateikiamos informacijos prieinama tik tam tikroms vartotojų grupėms, todėl norėdami prieiti prie šio turinio Jūs turite užsiregistruoti ir prisijungti prie mūsų interneto svetainės. Registracijai mums reikalinga ši informacija:

Jūsų vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas.

Siekdami išvengti klaidų, kai įvedamas el. pašto adresas, mes taikome dvigubo patvirtinimo procedūrą: kai įvedate savo el. pašto adresą į prisijungimo laukelį, mes jums išsiunčiame patvirtinimo nuorodą. Jūsų registracija nėra baigta, kol jūs nepaspaudžiate ant šios patvirtinimo nuorodos.

Teisinis Jūsų duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 (1) f straipsnis. Mes saugome Jūsų duomenis, kol jų reikia prisijungimui. Jei Jūs paliekate vartotojų grupę, mes pašaliname Jūsų duomenis, nebent juos privaloma išsaugoti pagal įstatymus ar sutartį.

  “Google (Universal) Analytics”

Šis puslapis naudoja “Google (Universal) Analytics”, interneto analizės paslaugą, kurią teikia “Google” Inc. ir kurios buveinė registruota 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV. Mes naudojame “Google (Universal) Analytics”, norėdami analizuoti ir reguliariai tobulinti naudojimąsi mūsų interneto svetaine. Gaunami statistiniai duomenys leidžia mums patobulinti savo paslaugas ir padaryti jas patogesnes ir įdomesnes Jums, kaip vartotojui. Išskirtiniais atvejais, kai asmeniniai duomenys yra perduodami į JAV, “Google” taiko ES-JAV “Privatumo apsaugos” nuostatas, https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework. Teisinis “Google (Universal) Analytics” naudojimo pagrindas yra BDAR 6 (1) f straipsnis.

“Google (Universal) Analytics” naudoja slapukus – tekstinius failus, kurie yra saugomi Jūsų kompiuteryje ir kurie suteikia galimybę analizuoti naudojimąsi interneto svetaine. Informacija, susijusi su Jūsų naudojimusi šia interneto svetaine, paprastai yra perduodama “Google” serveriui, esančiam JAV, ir ten saugoma. Jei IP adresas interneto svetainėje yra anonimizuojamas, jis sutrumpinamas prieš jo siuntimą tarp Europos Sąjungos valstybių narių ar kitų Europos ekonominės erdvės konvenciją pasirašiusių narių. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas perduodamas “Google” serveriui JAV ir jame saugomas. Per “Google Analytics” sistemą Jūsų interneto naršyklės perduotas anoniminis IP adresas nebus sujungtas su kitais “Google” duomenimis.

Norėdami išvengti, kad slapukas rinktų duomenis bei juos siųstų “Google”, ir neleisti tvarkyti šių duomenų, parsisiųskite į savo interneto naršyklę ir įdiekite įskiepį, pateiktą šioje nuorodoje: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

Norėdami vėliau išvengti šios interneto svetainės “Google Analytics” vykdomo duomenų rinkimo, paspauskite šią nuorodą, kurioje pateikiama alternatyva interneto naršyklės įskiepiui. Tokiu būdu Jūsų prietaise bus išsaugotas kitų slapukų atsisiuntimą draudžiantis slapukas. Jei pašalinsite slapukus, vėl turėsite paspausti ant nuorodos.

“Google Tag Manager”

Bendrovės interneto svetainėje naudojamas “Google Tag Manager”. “Google Tag Manager” yra “Google” Inc. kompiuterinis sprendimas, per sąsajas padedantis įmonėms valdyti jų interneto svetainių žymas. “Google Tag Manager” įrankis nenaudoja slapukų ir nerenka asmens duomenų. Šis įrankis sudaro sąlygas kitoms žymoms rinkti duomenis. “Google Tag Manager” neturi prieigos prie šių duomenų. Jei buvo išjungtas domenas ar slapukas, visos sekimo žymos, kurios buvo sukurtos naudojantis “Google Tag Manager”, lieka “Google DoubleClick”

“Google DoubleClick” paslaugą teikia “Google” Inc. “Google DoubleClick” naudoja slapukus, kad pateiktų Jūsų interesus atitinkančią reklamą. Šio naudojimo teisinis pagrindas yra BDAR 6 (1) f straipsnis.

Pavyzdžiui, slapukai renka duomenis, padedančius nustatyti, kokiais mūsų produktais Jūs domitės. Šios informacijos pagrindu trečiųjų šalių interneto svetainėse mes galime pateikti pasiūlymus, atitinkančius Jūsų interesus, kurie buvo nustatyti remiantis Jūsų, kaip vartotojo, elgesiu. Informacijos apie Jūsų elgesį rinkimas ir vertinimas atliekamas anonimiškai ir neleidžia mums Jūsų identifikuoti. Ši informacija nėra susiejama su Jūsų asmens duomenimis.

Slapukas pašalinamas automatiškai po 30 dienų.

“Google” reklaminių nustatymų valdiklyje Jūs galite pakeisti nustatymus, leidžiančius gauti su interesais susijusią reklamą. Informacija apie tai pateikta čia: https://www.google.com/settings/ads/onweb.

Išsamesnė informacija bei duomenų apsaugos sąlygos, susijusios su reklama ir “Google”, pateiktos “Google” privatumo politikoje ir “Google” naudojimo sąlygose: http://www.google.com/policies/technologies/ads/.

“Google AdWords

Mes naudojame “Google AdWords” ir perėjimo stebėjimą norėdami nustatyti individualios reklamos, pasiūlymų, funkcijų efektyvumą. Šiam tikslui įgyvendinti Jums paspaudus ant “Google” reklamos iškart sukuriamas slapukas. Šis slapukas nėra skirtas asmeniui identifikuoti, bet leidžia mums nustatyti, ar Jūs siūlote į interneto svetainę dėl specialaus pasiūlymo per 30 dienų slapuko galiojimo laikotarpį.

Kiekvienam “AdWords” klientui sukuriamas atskiras slapukas. Dėl to “AdWords” klientams neįmanoma sekti slapukų naudojantis interneto svetaine. Perėjimo slapukų sukaupta informacija naudojama perėjimų statistikai sudaryti “AdWords” klientams, kurie pasirinko perėjimų sekimą. Naudodami perėjimų sekimo žymą mes galime sužinoti bendrą vartotojų, paspaudusių ant reklamos ir nukreiptų į interneto svetainę, skaičių.

Jūs galite visam laikui atjungti “Google” perėjimų slapukus pakeitę savo interneto naršyklės programinės įrangos nustatymus.

Teisinis Jūsų duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 (1) f straipsnis.

Prašome paspausti čia, jei norite gauti daugiau informacijos apie “Google” duomenų apsaugą: http://www.google.com/intl/de/policies/privacy ir https://services.google.com/sitestats/en.html. Jūs taip pat galite aplankyti Tinklo reklamos iniciatyvos puslapį (angl. Network Advertising Initiative (NAI)) http://www.networkadvertising.org. “Google” vadovaujasi ES-JAV “Privatumo apsaugos” nuostatomis: https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework.

“Google” žemėlapiai”

Šioje interneto svetainėje mes naudojame  “Google Maps” teikiamas paslaugas. Tai suteikia galimybę mūsų interneto svetainėje tiesiogiai pateikti interaktyvius,  Jums lengvai prieinamus žemėlapius. Tai įgyvendinama vadovaujantis BDAR 6 (1) f straipsniu.

Kad naudotis “Google Maps” būtina išsaugoti jūsų IP adresą. Kai Jūs apsilankote mūsų interneto svetainėje, “Google” gauna informaciją, kad šioje svetainėje Jūs prašote prieigos prie kito puslapio. Tai įvyksta nepaisant to, ar “Google” platformoje yra ar nėra sukuriama vartotojo paskyra, per kurią Jūs prisijungėte. Jei prisijungėte per “Google” platformą, duomenys bus tiesiogiai susieti su Jūsų paskyra. Jei nenorite, kad duomenys būtų susieti su Jūsų “Google” profiliu, prieš paspausdami mygtuką turite atsijungti nuo profilio. “Google” išsaugo šiuos duomenis kartu su Jūsų vartotojo profiliu ir naudoja juos reklamos tikslais, rinkos tyrimams ir (ar) savo interneto svetainės dizainui, formuojamam atsižvelgiant į paklausą. Jūs turite teisę prieštarauti vartotojo profilio sukūrimui ir šią teisę galite įgyvendinti išreiškę savo nesutikimą tiesiogiai “Google”.

Daugiau informacijos apie “Google” renkamų ir tvarkomų duomenų tikslą ir apimtį galite rasti jos duomenų privatumo pranešimuose. Šiuose pranešimuose taip rasite informaciją apie savo teises ir nustatymų galimybes, skirtas Jūsų privatumui apsaugoti. https://policies.google.com/privacy?hl=en

“Google” Jūsų asmens duomenis taip pat tvarko Jungtinėse Amerikos Valstijose vadovaudamasi ES-JAV “Privatumo apsaugos” nuostatomis: https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework.

Vimeo” įskiepių naudojimas

Mes naudojamės “Vimeo” paslaugomis norėdami Jums leisti peržiūrėti vaizdo įrašus. “Vimeo” yra valdoma “Vimeo” LLC, kurios buveinė yra 555 West 18th Street, Niujorkas, Niujorkas 10011, JAV. Teisinis “Vimeo” įskiepių naudojimo pagrindas yra BDAR 6 (1) f straipsnis.

Mes naudojame “Vimeo” įskiepius. Norint pasinaudoti šiuo įskiepiu prisijungiama prie “Vimeo” serverio ir šis įskiepis tampa prieinamas. Taip “Vimeo” serveris gauna informaciją apie Jūsų apsilankymą mūsų svetainėje. Jei Jūs esate prisijungęs kaip “Vimeo” narys, “Vimeo” susies šią informaciją su Jūsų asmenine vartotojo paskyra. Jei įskiepis naudojamas paspaudus vaizdo grojimo mygtuką, ši informacija taip pat susiejama su Jūsų vartotojo paskyra. Jūs galite išvengti informacijos sąsajų, jei prieš apsilankydami mūsų svetainėje išsiregistruosite iš “Vimeo” vartotojo paskyros ir pašalinsite aktualius slapukus.

Išsamesnė “Vimeo” informacija apie duomenų tvarkymą bei duomenų privatumo apsaugos pranešimai yra pateikti čia: https://vimeo.com/privacy

Naujienlaiškiai

Mūsų interneto svetainėje Jūs galite užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Siekdami išvengti klaidų, kai įvedamas el. pašto adresas, mes taikome dvigubo patvirtinimo procedūrą: kai Jūs įvedate savo el. pašto adresą į prisijungimo laukelį, mes Jums išsiunčiame nuorodą. Jūsų el. pašto adresas nebus pridėtas prie mūsų adresų sąrašo, kol nepaspausite ant patvirtinimo nuorodos.

Vienintelė privaloma informacija dėl naujienlaiškių siuntimo yra el. pašto adresas ir vardas. Kitos informacijos įvedimas yra savanoriškas ir bus naudojamas kreipiantis į Jus asmeniškai.

Po patvirtinimo mes išsaugosime Jūsų el. pašto adresą, kad galėtume Jums išsiųsti naujienlaiškius. Tai reglamentuojama BDAR 6 straipsnio 1 dalyje ir straipsnyje.

Jūs bet kuriuo metu  galite atšaukti savo sutikimą dėl naujienlaiškių gavimo ir atsisakyti prenumeratos. Savo atšaukimą Jūs galite išreikšti paspaudę ant nuorodos, pateikiamos kiekviename naujienlaiškyje, arba išsiuntę žinutę pasinaudodami privatumo politikoje pateiktais kontaktais.

Jūsų vartotojo profilį mes priskiriame atitinkamoms kategorijoms, kad Jūs gautumėte tik Jus dominančią informaciją. Šiam tikslui pasiekti naudojama Jūsų naudojimosi elgesio informacija. Mes fiksuojame, kurių naujienlaiškių turinį Jūs atidarote, kad būtų išvengta nereikalingo el. laiškų siuntimo. Duomenys apie Jūsų naudojimosi elgesį renkami anonimiškai, vartotojo ID nėra susiejamas su kita Jūsų asmenine informacija ir tiesioginis asmens identifikavimas nėra galimas. Mūsų tikslas yra siųsti naujienlaiškius, susijusius tik su Jūsų aktualiais poreikiais. Šio duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 (1) f straipsnis.

Asmens duomenų gavėjai ir duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Nepageidaujamos reakcijos

Jei sužinome apie mūsų produktų sukeltus šalutinius poveikius,  Įstatymas įpareigoja surinkti šią informaciją, įskaitant asmeninę informaciją, ir perduoti ją atsakingoms valdžios institucijoms pasauliniu mastu, bei susisiekti su atsakingomis šalimis dėl tolesnio vertinimo.

Teisių įgyvendinimas

Kad apsaugoti mūsų teises ar trečiųjų šalių teises, mes galime perduoti duomenis teisių turėtojams, konsultantams ir atsakingoms valdžios institucijoms.

Išoriniai duomenų tvarkymo paslaugų teikėjai:

Mes naudojamės paslaugų teikėjų paslaugomis, kurios mums padeda teikti savo paslaugas. Šie paslaugų teikėjai tvarko Jūsų duomenis mūsų vardu remdamiesi instrukcijomis, veikdami su mūsų priežiūra ir įgyvendindami tik tikslus, nurodytus šioje privatumo politikoje. Šie paslaugų teikėjai gali būti iš kitų nei ES šalių (pavyzdžiui, “G Suite” priklausanti “Google Airija”) Mes imsime reikalingų priemonių siekdami užtikrinti, kad Jūsų pateikti duomenys būtų apsaugoti remiantis Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimais. Jei Jūsų duomenys perduodami už EEE ribų, mes užtikriname atitinkamą duomenų apsaugą taikydami tam tikras garantijas, pavyzdžiui, ES Komisijos standartines duomenų apsaugos sąlygas, ES atitinkamus sprendimus arba ES-JAV “Privatumo apsaugą”.

Duomenų saugumas

Bendovėje naudojamos  techninės ir organizacinės saugumo priemonės, sukurtos pagal naujausias technologijas, kad apsaugotume Jūsų asmens duomenis nuo piktnaudžiavimo, praradimo, sunaikinimo ar neteisėtos prieigos  prie jų.

Jūsų teisės ir kontaktinė informacija

Bendrosios teisės

Jūs turite teisę paprašyti informacijos apie taupymą, kurią mes saugome. Ir turite teisę gauti apie save suteiktos informacijos struktūrizuotu, įprastai naudojamu ir kompiuteriui pritaikytu formatu. Tam tikrais atvejais galite reikalauti, kad Jūsų duomenys būtų pašalinti, ištaisyti ar kad būtų apribotas jų tvarkymas. Jei Jūsų asmens duomenys yra perduodami už ES ribų esančiai šaliai, kuri nesuteikia atitinkamos apsaugos, Jūs galite pareikalauti sutarties kopijos ar kitos garantijos, kuri užtikrintų tinkamą asmens duomenų apsaugą.

Prieštaravimo teisė

Ypatingais atvejais Jūs galite nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, kurį mes atliekame remdamiesi teisėtais interesais (jei yra taikomas BDAR 6 f straipsnis).

Ši nuostata taip pat taikoma, jei analizės ir rinkodaros tikslais duomenis tvarko” Google AdWords”, “Google DoubleClick” ir “Google (Universal) Analytics”, taip pat registracijai dėl naujienlaiškių gavimo.

Sutikimo atšaukimas

Jūs bet kuriuo metu galite atšaukti duotą sutikimą, dėl Jūsų asmens duomenų  tvarkymo,  kad be Jūsų sutikimo informacija nebūtų naudojama ateityje.

Kontaktinė informacija

Norėdami įgyvendinti šias teises susisiekite su duomenų apsaugos pareigūnu.  Pareigūno kontaktiniai duomenys yra nurodyti pirmiau.

Jei turite nusiskundimų, galite susisiekti su atsakinga už duomenų apsaugą institucija: Valstybine asmens duomenų apsaugos inspekcija.

Duomenų apsaugos politika paskelbta: 2022 03 31